Bezpieczeństwo chmury

AlienVault USM Anywhere

W ostatnich latach coraz więcej firm wykorzystuje środowiska chmurowe i hybrydowe. Pojawia się więc istotne pytanie o bezpieczeństwo newralgicznych dla każdej firmy danych przechowywanych w chmurze. Remedium, które możemy tu zaproponować to AlienVault USM Anywhere.

Amerykańska firma AlienVault z siedzibą w San Mateo w Kaliforni jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań z zakresu Unified Security Management (USM) oraz Threat Intelligence. Firma jest również założycielem pierwszego i zarazem największego na świecie otwartego forum wiedzy o zagrożeniach cybernetycznych Open Threat Exchange (OTX), w którym uczestniczy ponad 53.000 osób ze 140 krajów. Dane spływające do OTX są analizowane i klasyfikowane przez specjalistów z laboratorium AlienVault i co 30 minut zasilają platformę USM tej firmy.

  +48 22 638 31 45

Lubimy rozmawiać :ˉ)

Bezpieczne rozwiązanie

W najnowszym zestawieniu najbardziej innowacyjnych firm na światowym rynku bezpieczeństwa publikowanym kwartalnie przez firmę analityczną Cybersecurity Ventures („Cyber Security 500 Company”) AlienVault zajmuje 7 miejsce w świecie w kategorii Threat Protection.

AlienVault USM Anywhere jest bazującym na chmurze rozwiązaniem z zakresu zarządzania bezpieczeństwem, które akceleruje i centralizuje wykrywanie zagrożeń, reakcję na incydenty i zarządzanie zgodnością dla środowisk chmurowych, hybrydowych i stacjonarnych. Oprogramowanie wyposażone jest w sensory, które w sposób natywny monitorują Amazon Web Services (AWS) oraz Microsoft Azure. Ponadto sensory działające w środowiskach Microsoft Hyper-V i VMware ESXi monitorują wirtualne chmury prywatne i fizyczną infrastrukturę IT.

Zastosowanie USM Anywhere pozwala na centralne zarządzanie gromadzeniem danych, analizę bezpieczeństwa i wykrywanie zagrożeń z poziomu AlienVault Secure Cloud.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz: