Infrastruktura informatyczna

Autoryzowany partner

Strategia IT to strategia biznesowa. Dzięki infrastrukturze informatycznej umożliwiającej integrację aplikacji, danych i usług, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, firma może skoncentrować się na swoim kluczowym biznesie i osiągnąć sukces na konkurencyjnym i szybko zmieniającym się rynku.
Właściwy dobór rozwiązań oraz współpraca z dostawcami gwarantującymi najwyższe kompetencje i poziom usług mają tu pierwszorzędne znaczenie.

Jesteśmy polską firmą posiadającą bliskie relacje partnerskie z globalnymi producentami rozwiązań IT (m. in. Cisco, Dell, Fortinet, HPE, HPI, IBM, Lenovo, Microsoft, VMware i wielu innych). Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie konfiguracji systemów IT (komputerów, urządzeń peryferyjnych, serwerów, pamięci masowych, infrastruktury sieciowej, zasilania awaryjnego, systemów operacyjnych i aplikacji), także w bardzo specyficznych środowiskach.

Dbałość realizacji

Jako praktycy jesteśmy doskonale zorientowani w plusach i minusach dostępnych na rynku rozwiązań. Dlatego jesteśmy w stanie doradzać naszym Klientom przy doborze optymalnego dla nich rozwiązania. Rozwiązania, które przy założonych nakładach zapewni maksymalną efektywność.

Nasz system zarządzania zamówieniami i wdrożeniami oraz serwis i wsparcie techniczne są objęte normą ISO 9001:2009.

Trzeba podkreślić, że właśnie my stanowimy pierwszą linię wsparcia technicznego, rozwiązujemy problemy i prowadzimy prace serwisowe. Jesteśmy w stanie profesjonalnie wesprzeć naszych Klientów na każdym etapie projektu, eliminując błędy i ograniczając ryzyko niepowodzenia.

Sprawdźcie nas – to się opłaci!