Tytuł Best Cloud Computing Security Solution 2017 dla AlienVault USM Anywhere

SC Media – wiodąca platforma medialna specjalizująca się w tematyce strategii, technologii i najlepszych praktyk z zakresu cyberbezpieczeństwa przyznała rozwiązaniu AlienVault USM Anywhere nagrodę za rok 2017 (SC Awards Europe 2017) w kategorii „Najlepsze rozwiązanie chmurowe w dziedzinie bezpieczeństwa IT” (Best Cloud Computing Security Solution).

 

W uzasadnieniu podkreślono, że AlienVault USM Anywhere oferuje ten sam najwyższy poziom zabezpieczeń dla środowisk chmurowych, hybrydowych i stacjonarnych. Jest to pierwsze na rynku rozwiązanie klasy SaaS (Software as a Service) w dziedzinie monitoringu bezpieczeństwa IT zaprojektowane do scentralizowanego wykrywania zagrożeń, reakcji na incydenty i zarządzania zgodnością z regulacjami w każdym z ww. środowisk z poziomu jednej chmurowej konsoli. USM Anywhere istotnie skraca czas implementacji, dzięki czemu klienci, niezależnie od wielkości ich środowiska IT, mają zapewnioną ochronę w ciągu pojedynczych minut od momentu instalacji rozwiązania.

 

Więcej informacji: https://www.scmagazineuk.com/sc-awards-europe-2017-and-the-winners-of-this-years-awards-are/article/666876/