Firma DFLabs otrzymała dwie nagrody Platinum GSN Homeland Security za rok 2017

DFLabs IncMan – platforma do orkiestracji i automatyzacji zadań z dziedziny bezpieczeństwa (SOA – Security Orchestration & Automation) została wyróżniona w dwóch odrębnych kategoriach nagrody GSN Homeland Security Awards otrzymując rangę Platinum w zakresie: „Najlepsze rozwiązanie do stałego monitorowania i ograniczania skutków” (Best Continuous Monitoring & Mitigation) oraz „Najlepsze rozwiązanie do analizy ryzyka operacyjnego w cyberprzestrzeni” (Best Cyber Operational Risk Intelligence Solution).

 

DFLabs IncMan jest pionierską platformą technologiczną do zarządzania, pomiaru i orkiestracji zadań z dziedziny bezpieczeństwa w tym kwalifikacji incydentów, ich segregacji i eskalacji, wychwytywania i badania zagrożeń oraz podejmowania działań naprawczych. Oprogramowanie to jest jedynym rozwiązaniem zdolnym do pełnej automatyzacji cyklu życia incydentów, obejmującej wbudowane, automatyczne gromadzenie informacji o zagrożeniach, ocenę ryzyka, segregację i powiadomienia, wzbogacanie kontekstu, wychwytywanie i badanie oraz powstrzymywanie zagrożeń. IncMan jest używany przez firmy z listy Fortune 500 i Global 2000, agendy rządowe, organy ścigania i agencje wywiadowcze. Zaawansowane funkcje tej platformy umożliwiają zespołom ds. bezpieczeństwa skrócenie czasu odpowiedzi na incydent o 90% i zwiększenie ilości obsługiwanych incydentów o 300%.

 

Nagrody GSN Homeland Security Awards przyznawane są corocznie przez amerykański magazyn Government Security News zajmujący się zagadnieniami cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa wewnętrznego USA. Zwycięzcy w trzech kategoriach (Platynowej, Złotej i Srebrnej) wyłaniani są na podstawie oceny innowacyjności technologicznej, zdolności do rozwiązywania problemów administracji rządowej w zakresie bezpieczeństwa informatycznego oraz elastyczności rozwiązania, które wychodzi naprzeciw obecnym i przyszłym potrzebom w zakresie cyberbezpieczeństwa.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronach:
http://www.gsnawards.com/
http://www.gsnawards.com/winners-2017-hsa/