IncMan SOAR. Praktyczny wymiar – webex – 17.03.2020

[alg_back_button]

Zachęceni zainteresowaniem sesją "Szybowanie SOAR'em", którą jako Platynowy Partner ISSA Polska przeprowadziliśmy ostatnio w ramach Akademii ISSA, zapraszamy serdecznie na kolejne seminarium, tym razem poprzez zdalny dostęp.

W ramach sesji "IncMan SOAR. Praktyczny wymiar" pokażemy, na bazie konkretnych przypadków użycia, jak działa i jakie problemy rozwiązuje system DFLabs SOAR (Security Orchestration, Automation and Response).

Kiedy: 17.03.2020 r. (wtorek)
Godzina startu: 13:00
Przewidywany czas trwania: około 2 godzin
Forma: webex

Agenda:
1. Praktyczny wymiar SOAR - 30 min., Piotr Brogowski, wiceprezes i CEO Orion Instruments.
2. Architektura systemu i przypadki użycia - 60 min. demo Andrea Fumagalli, wiceprezes DFLabs ds. projektowania.
3. Sesja Q&A - 30 min.

Więcej o prezenterze - Andrea Fumagalli ma ponad 20 lat doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa informacji i reagowania na incydenty cyberbezpieczeństwa. W DFLabs odpowiada za projektowanie i rozwój platformy IncMan SOAR oraz wsparcie techniczne. Karierę zawodową rozpoczynał w dziale analiz i konsultingu systemów IT Deutsche Bank i Accenture. Później pełnił funkcję szefa działu projektowania technologii informatycznych i komunikacyjnych dostawcy usług zarządzanych InterVision oraz dyrektora ds. technologii w firmie Nielsen. Andrea był również wykładowcą Uniwersytetu w Mediolanie, gdzie prowadził zajęcia z zakresu systemów IT i bezpieczeństwa sieciowego oraz zarządzania incydentami cyberbezpieczeństwa.

 

Darmowy webinar obejrzysz dzięki wypełnieniu poniższego formularza zapisu.

W odpowiedzi na zapis otrzymasz na maila link do nagrania w wersji online.

Zapraszamy!