Z przyjemnością informujemy, że Orion Instruments wraz z firmą DFLabs będzie partnerem tegorocznej konferencji Security Case Study.

Z przyjemnością informujemy, że Orion Instruments wraz z firmą DFLabs będzie partnerem tegorocznej konferencji Security Case Study – #SCSconference (https://www.securitycasestudy.pl/), która w formie wirtualnej (na platformie VirBELA) odbędzie się 10 i 11 września.

DFLabs to wielokrotnie nagradzany, światowej sławy lider w dziedzinie technologii SOAR (Security Orchestration, Automation and Response). Zespół zarządzający firmy od lat kształtuje branżę cyberbezpieczeństwa, m. in. współredagując szereg standardów branżowych w tym ISO 27043 i ISO 30121, czy uzyskując w USA trzy patenty związane z technologią SOAR. Flagowym produktem DFLabs jest IncMan SOAR, stosowany przez organizacje z listy Fortune 500 i Global 2000 na całym świecie i używany również w Polsce.

Zapraszamy na naszą prezentację (w jęz. ang.) „Take your security operation to the next level with the multi-patented IncMan SOAR platform” 11 września o godzinie 10:30 oraz do naszego wirtualnego stoiska przez cały czas trwania konferencji.