SOAR and Threat Intelligence Series: Compromised User Credentials Use Case

ZAPRASZAMY NA WEBINAR JUŻ 4 LUTEGO
GODZINA 10:00

Zapraszamy serdecznie 4 lutego o godzinie 10:00 na webinar (w jęz. ang.) "SOAR and Threat Intelligence Series: Compromised User Credentials Use Case" naszych partnerów: firmy DFLabs - światowego lidera w zakresie technologii SOAR oraz Blueliv - jednej z czołowych firm oferujących rozwiązania klasy Threat Intelligence.

W czasie webinaru będzie można na podstawie konkretnych przypadków zobaczyć w jaki sposób synergia technologii SOAR i Threat Intelligence pomaga we wczesnym wykryciu i remediacji incydentów związanych z kompromitacją poświadczeń użytkowników.

Ryzyko naruszenia danych uwierzytelniających rośnie z każdym dniem. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, ze względu na masową w obliczu pandemii pracę zdalną, cyberprzestępcy wykorzystują słabo chronione sieci do przeprowadzania ataków, przełamywania zabezpieczeń i wykradania poświadczeń.

W czasie webinaru zaprezentowana zostanie wnikliwa analiza przypadków użycia związanych z wykradaniem danych uwierzytelniających oraz to, w jaki sposób połączenie technologii IncMan SOAR i Blueliv pozwala skrócić czas odpowiedzi na zagrożenie, zoptymalizować zarządzanie incydentem i znacząco zwiększyć szansę na skuteczne zapobieżenie naruszeniu bezpieczeństwa organizacji.

Kluczowe zagadnienia:

  • ryzyko naruszenia poświadczeń użytkownika
  • prezentacja rzeczywistych przypadków użycia
  • zautomatyzowane rozwiązanie wykorzystujące sztuczną inteligencję z Blueliv i IncMan SOAR

 

LINK DO REJESTRACJI → https://www.brighttalk.com/webcast/15313/461514?utm_source=OrionInstruments&utm_medium=webinar&utm_campaign=soar_and_threat_intelligence_series_2_webinar